Hop Praia Exclusiva Laguna Y Playa En Chincha
Τοποθετημένη 3 χλμ. μακριά από Complejo San Pablo Hop Praia Exclusiva Laguna Y Playa En Chincha με 5 υπνοδωμάτια προσφέρει θέα στον κήπο. Διαμένοντας στην Hop Praia Exclusiva Laguna Y Playa En Chincha, οι επισκέπτες θα έχουν μπαλκόνι και γραφείο εργασίας καθώς και μικρή κουζίνα στη διάθεσή τους.
Το κατάλυμα απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης Chincha Baja. Οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφτούν Centinela, που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών από αυτό το κατάλυμα. Βίλα απέχει 76 χλμ. από την πόλη Ίκα.
Η βίλα διαθέτει επίσης 5 μπάνια.
Η Hop Praia Exclusiva Laguna Y Playa En Chincha διαθέτει ιδιωτική πισίνα για χαλάρωση.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Pyramide1,9 χλμ.
- Complejo San Pablo3,9 χλμ.
- Medina3,5 χλμ.
- San Pedro2,9 χλμ.
- Centinela2,1 χλμ.
- Rancheria2,2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Πίσκο29 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η βίλα Hop Praia Exclusiva Laguna Y Playa En Chincha;
Οι πελάτες της η βίλα Hop Praia Exclusiva Laguna Y Playa En Chincha μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Hop Praia Exclusiva Laguna Y Playa En Chincha;
Οι τιμές σε η βίλα Hop Praia Exclusiva Laguna Y Playa En Chincha κυμαίνονται από 308$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Hop Praia Exclusiva Laguna Y Playa En Chincha;
Η βίλα Hop Praia Exclusiva Laguna Y Playa En Chincha δέχεται μόνο Visa, MasterCard και American Express. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε βίλα;
Ναι, οι πελάτες της βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η βίλα.